Нещодавно Галина Куц зверталася до міської ради з проханням про надання інформації щодо суми витрат з бюджету на стипендії Почесним громадянам міста Харкова, а також про надання поіменного списку отримувачів.
Нагадуємо, що стипендія почесного громадянина міста на місяць складає понад 30 тисяч гривень.
Проте у відповіді на звернення в Харківській міськраді зазначили, що питання виходить за межі її депутатських повноважень.
Відповідне звернення подала депутат Харківської міської ради Ірина Гончарова, проте й цього разу у міськраді не надали відповіді через те, що звернення не було завірене електронним підписом:
«Насправді, всі депутатські звернення, які я надсилала за останні півтора року з мого депутатського мейлу були такі ж як про стипендії. Жодного разу електронний підпис у мене не вимагали і у відповіді через його відсутність не відмовляли. Нагадую, що моїй колежанці з обласної ради в наданні інформації про стипендії почесних харків’ян відмовили з формулюванням, що це за межами її повноважень Ок, віднесу паперове звернення в канцелярію. Що чиновники наступного разу вигадають для відмови?» — прокоментувала депутат.

