Анатолій Козловський про наслідки «рузького миру» та тих, хто його свідомо чи не свідомо наближав

Анатолій Козловський про наслідки «рузького миру» та тих, хто його свідомо чи не свідомо наближав:

«Ось так зараз виглядає мій виборчий округ — Київський район, Північна Салтівка. Тут більшістю голосів перемогла партія опзж. Сподіваюся, люди зробили висновки з цього, сподіваюся, вони розуміють, що ніякого єднання з росією не буде і ніякі ми не один нарід», — коментує ветеран та депутат «Європейської Солідарності» Анатолій Козловський. 

24 лютого він свідомо став до лав захисників та 75 день разом з побратимами боронить Харків від російських окупантів у складі 228 окремого батальйону ТрО.

Народний депутат України Ірина Фріз зауважила декілька суттєвих моментів щодо представників «п’ятої колони», про які не маємо права забувати, аби ті, хто привели війну до нашої держави, не уникли відповідальності:  

  • ОПЗЖ має нести відповідальність за фактичне заохочення агресора до війни проти нашої держави. 
  • ОПЗЖ має нести відповідальність за розповсюдження наративів країни-агресора, дискредитацію патріотів та підбурення до колоборації. 
  • ОПЗЖ та її члени, навіть після заборони діяльності цієї проросійської партії, має припинити своє існування в радах всіх рівнів, а діяльність кожного з них має бути предметом ретельного розгляду СБУ. Кожен з них має отримати по своїм «заслугам». Жодної толерантності тут не має бути.

Дякуємо Анатолію та всім захисникам за Службу!

Слава Україні!