Депутати Харківської облради спрямували звернення про засудження агресії рф

На Харківщині українські захисники не просто чинять активний спротив російській навалі, звільняючи українські землі, знищуючи російських окупантів, а й продовжують відповідально виконувати свої обов’язки перед державою та своїми виборцями.

Депутати «Європейської Солідарності» Олександр Дорошенко, Сергій Чебишев та Анатолій Козловський, які нині воюють та волонтерять, сьогодні поділилися результатами сесії Харківської обласної ради, на розгляд якої були винесені два  питання:

 1) про внесення змін до Регламенту  Харківської обласної ради VІІІ скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 11 березня 2021 року №50-VІІІ (зі змінами).

2) про Звернення Харківської обласної ради до мешканців області, Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України про засудження агресії Російської Федерації та підтримку територіальної цілісності і незалежності України. 

«Приємно зустріти свого колегу Сергія Чебишева за адресою проведення  сесії Сумська 64. Ось так тепер виконую функції депутата!» — коментує Анатолій Козловський, який нині воює у складі 228 ОБ ТрО ЗСУ.

Все буде Україна. Переможемо.