Руслан Агібалов: Постійний недосип, важкі задачі – це реальні будні відділів МТЗ

Харківський захисник, депутат Харківської міської ради від “Європейської Солідарності” Русла Агібалов про реальні будні відділів матеріального забезпечення на передовій.

“Забезпечуємо хлопців на передовій всім необхідним. Зараз тривають активні бої на північному сході Харкова, ворог тікає з-під міста, а переслідують його — наші бійці”, – наголосив Агібалов.

Депутат повідомив, що доводиться швидко організовувати всю логістику найбільш небезпечними ділянками та обстріли, постійний недосип, важкі задачі – це реальні будні відділів матеріального забезпечення.

“Раз у раз доводиться заклеювати вікна, вибиті вибуховою хвилею. Машинки регулярно ловлять осколки, а іноді і кулі. Цілі стіни вогню, особливо вночі непогано освітлюють розбиті дороги. Артилерія, на жаль, вважає наші конвої ласими цілями, тож доводиться маневрувати і використовувати весь існуючий досвід маскування”, – розповідає Руслан Агібалов.

Він зазначив, доводиться працювати швидко, аби оперативно виконувати завдання та вберегти життя водіїв і самі машини, адже це цінний ресурс в умовах маневрової війни.

“Коротше кажучи, впевнений, що після війни зможу як депутат вирішити всі питання забезпечення міста всім необхідним. У графі досвід напишу “офіцер групи сил підтримки 228 батальйону в період повномасштабного російського вторгнення”. Запевняю, тут день роботи рахується за десять”, – наголосив Агібалов.