Визнання Росії – державою спонсором тероризму набуває особливої гостроти

Москва продовжує практику КДБ щодо використання ісламського радикалізму, як інструменту російської конфронтації з США та її союзниками. Про це заявила народний депутат України від «Європейської Солідарності» Ірина Фріз.

Саме в День Пам’яті загиблих у війнах Ізраїлю та жертв тероризму делегація організації ХАМАС прибула до Росії для зустрічі з МЗС Росії Лавровим, а також Кадировим. 

«Після останніх заяв Лаврова та Захаровой немає  сумніву в тім, що Росія посилить роботу проти Держави Ізраїль. Кремль робить вибір на користь зближення  з ісламськими країнами Близького Сходу з метою подолання наслідків економіних санцій проти. Росії. За цей напрямок зараз відповідає Кадиров», — коментує Ірина Фріз, наголошуючи на нагальності підняття питання визнання США Росії – державою спонсором тероризму.

2 травня у Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови №7341 про звернення українського парламенту до Палати представників та Сенату Конгресу США щодо визнання Росії державою-спонсором тероризму.

Закликаємо обидві палати парламенту США посилювати санкції проти РФ та держав, які з нею співпрацюють і підтримують її терористичний режим, зокрема санкціями, передбаченими відповідно до статусу держави-спонсора тероризму.