Порошенко: 5 позицій для перемоги над путіним

Під час виступу на засіданні Бюро політичної групи ЄНП в Європарламенті лідер “Європейської Солідарності”, П’ятий Президент України Петро Порошенко запропонував 5 позицій для перемоги над путіним:

1. Більше міжнародної солідарності та політичної підтримки України. 

2. Більш руйнівні санкції проти Росії. Щодня – нові санкції. Нам потрібне нафтове ембарго, а згодом і газове. путін використовує гроші ЄС на енергоносії не для добробуту російських громадян, а для розробки нових ракет, щоб і далі вбивати та шантажувати Вільний світ.

3. Нові оборонні та наступальні засоби захисту та звільнення українських територій від російських загарбників (затвердження законів про ленд-ліз). 

Петро Порошенко наголосив на необхідності України в ППО та безпілотних літальних апаратах, артилерійських системах, танках та реактивних системах залпового вогню, бойовій авіації, протикорабельних ракетах.

4. Більше фінансово-економічної допомоги на повоєнну відбудову України (ініціатива створення так званого “Плану Маршалла 2.0”).

5. Швидке надання Україні статусу країни-кандидата на членство в ЄС та початок передвступних переговорів до кінця 2022 року. 

Ми дуже розраховуємо на сильну та непохитну підтримку нашої політичної сім’ї ЄНП у сміливих геополітичних рішеннях щодо членства України в ЄС”, – висловив сподівання Петро Порошенко.