Фріз: Президентство Зеленського – це найкраща спецоперація Кремля

Руками Кремля здійснюється спецоперація з дискредитації не лише п’ятого Президента, лідера опозиції Петра Порошенка, а й всіх демократичних надбань, які були здійснені нашою державою з 2014 року. Про це сказала народний депутат, голова Харківської територіальної організації політичної партії “Європейська Солідарність” Ірина Фріз в коментарі Прямому.

Я від початку говорила, що обрання Зеленського на найвищу державну посаду – це найкраща спецоперація Кремля, тому що все, що відбувається впродовж перебування його в ролі президента наразі руйнує всі ті досягнення, які були зроблені нашою державою, нашим народом, нашою армію і Президентом”, – наголосила народний депутат.

Ірина Фріз не виключає, що спроба створити внутрішню ескалацію робиться для того, щоб цим скористався ворог, як це було на прикладі подій в Казахстані.

Представниця “Європейської Солідарності” нагадала, що одну зі справ порушено в тому числі за отримання Томосу. 

Тобто безглуздя править безглуздям. І цією ситуацією може скористатися ворог. І Зеленський замість того, щоб діяти в правовому полі постійно поглиблює кризову ситуацію, яка може обернутися проти нього самого”, – резюмувала Фріз.