Порошенко з Брюсселя: ми ініціюємо спецзасідання Комітету закордонних справ Європарламенту щодо підтримки України

Лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко, який перебуває у Брюсселі, під час зустрічей із європейськими партнерами ініціював спеціальне засідання Комітету закордонних справ Європарламенту. Про це він повідомив журналістам.

П’ятий президент нагадав, що Україна потребує посилення санкцій проти Росії, надання ПДЧ в НАТО на найближчому саміті Альянсу, а також зупинки Північного Потоку-2.

Порошенко повідомив про те, що вже наступного тижня в Страсбурзі відбудуться сесії Європейського Парламенту, на які виїжджають наші представники для роботи з депутатами.

Ми погодили план зустрічей, які мають відбутися наступного тижня. І, зокрема, ми дали одну із ініціатив, щоб по українському питанню було проведено спецзасідання, надзвичайне засідання Комітету закордонних справ Європарламенту”, – зазначив лідер “Європейської Солідарності”. Він наголосив, що метою такого спецзасідання має стати обговорення зовнішніх та внутрішніх викликів і загроз, які стоять на сьогоднішній день перед Україною.

Також Петро Порошенко подякував Європейській народній партії як одній із ініціаторів Резолюції Європейського Парламенту на підтримку України, яка була прийнята в грудні минулого року.