Депутати “ЄС”, представники ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” закликали зустріти Порошенка разом (ВІДЕО)

17 січня лідер найбільшої опозиційної політичної сили “Європейська Солідарність”, п’ятий президент Петро Порошенко повертається до України.

Весь цей час він відстоював інтереси нашої держави на зовнішньополітичному рівні, зустрічався зі світовими лідерами для обговорення та напрацювання стратегії захисту українських інтересів”, – наголосив депутат Харківської міської ради від “Європейської Солідарності”, співзасновник Харківської обласної громадської організації “Спілки ветеранів АТО”, учасник ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” Юрій Корсунов.

Петро Олексійович – це та людина, яка була зі своєю державою в найважчі часи, яка продовжує протистояти зовнішнім та внутрішнім викликам її ворогів. І зараз ми всі маємо підтримати його, адже від нашої єдності залежить майбутнє демократичного вектору розвитку нашої держави, за яке полягли тисячі українців”, – закликав депутат Харківської обласної ради від “Європейської Солідарності”, співзасновник Харківської обласної громадської організації “Спілки ветеранів АТО”, учасник ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” Анатолій Козовський.

Депутати “Європейської Солідарності”, представники ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” закликали зустріти Петра Порошенка разом.

Доведемо владі, що ми готові захищати Україну й не дамо зруйнувати демократію та побудувати авторитаризм на нашій рідній землі!” – наголосив ветеран російсько-української війни, представник ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” Володимир Герасименко.

До зустрічі в Києві!