Адвокати Порошенка вимагають призначити судове засідання на 17 січня, коли він повернеться в Україну

Адвокати Порошенка вимагають від правоохоронної системи, яка наразі повністю контролюється Офісом президента, повернутися у правове русло і призначити судове засідання на 17 січня, коли лідер “Європейської Солідарності” повернеться в Україну. Про це заявили Ігор Головань та Ілля Новіков під час брифінгу. Адвокати наголосили – жодних законних підстав для затримання Петра Порошенка немає.

Всім відомо, що Петро Порошенко прибуває в Україну 17-го о 9 ранку. І ми знаємо – цю інформацію чомусь приховує Офіс Генерального прокурора, чомусь приховує Печерський суд – що існує ухвала про затримання Петра Порошенка з метою його доставки до суду, існує клопотання Офісу Генерального прокурора про застосування до Петра Порошенка запобіжного заходу”, – повідомив адвокат п’ятого президента Ігор Головань. 

Зі свого боку адвокати Порошенка звернулися до Печерського суду з клопотанням офіційно стосовно того, що відповідно до КПК народного депутата про розгляд подібних клопотань має бути завчасно повідомлено. Вони вимагають від Печерського суду призначити судове засідання на 17 січня 2022 року для того, щоб забезпечити можливість Петру Порошенку по прибуттю в Україну прибути до суду і взяти участь у судовому засіданні.