Депутати “Європейської Солідарності” привітали мешканців Височанської громади з Різдвом та заспівали колядки

Учора, 7 січня, депутати “Європейської Солідарності” привітали мешканців Височанської громади з Різдвом та заспівали колядки.

Колядки – найважливіша частина святкових традицій українського народу під час Різдвяних свят. Вони несуть у собі вікову мудрість, звичаї, історії та легенди, вони навчають істинної любові до рідної землі, і наша мета – зберігати традиції нашого народу та примножувати їх.

Різдвяні свята традиційно зустрічаємо колядками у Височанській громаді. Місцеві мешканці, дитячі творчі колективи, депутати селищної ради від “ЄС” щороку несуть українські традиції у домівки жителів громади”, – наголосила депутат Харківської обласної ради від “Європейської Солідарності” Катерина Курашова.

Чудовий день з гарними людьми. Різдво, колядки, дитячий сміх. Дуже атмосферно та приємно. Дякую депутатам Височанської громади Миколі Благовестому та Наталії Пахніній  за запрошення”, – подякував депутат Харківської обласної ради від “Європейської Солідарності” Сергій Пономаренко.

Сьогодні заколядували у всіх, хто запросив нас. І я дуже тішуся, що цих адрес було так багато. Вірю, що кожного року наша дружня спільнота буде все більшою!” – переконана депутат Височанської селищної ради від “Європейської Солідарності” Наталія Пахніна. 

Плекаємо та примножуємо українські традиції! Вітаємо усіх українців з Різдвяними святами!