Депутати “Європейської Солідарності” відвідали виставу “Калігула” за п’єсою Альбера Камю

Учора, 3 січня, депутати “Європейської Солідарності” відвідали виставу “Калігула” за п’єсою Альбера Камю – захоплюючу і талановиту інтерпретацію Харківського театру імені Шевченка історії античного імператора, одного з найвідоміших тиранів в історії людства.

Епохи минають. Імперії руйнуються. Але у книзі історії є імена, вписані кров‘ю. Якщо бажаєте подивитися на екзистенціальну кризу одного з найвідоміших античних тиранів крізь призму сучасності, раджу трагіфарс Харківського державного академічного театру імені Тараса Шевченка “Калігула”, – ділиться враженнями депутат Харківської міської ради від “Європейської Солідарності” Андрій Іванов.

У грудні 2021 року за цю постанову колектив театру отримав три головні нагороди Каїрського міжнародного фестивалю експериментального театру, участь у якому відбулася за підтримки депутатів “Європейської Солідарності”.

Ця постановка лише декілька тижнів тому взяла перемогу у головних номінаціях на Каїрському фестивалі експериментального театру, тому ажіотаж на перший показ після фестивалю був шаленим. Харків вкотре доводить свій статус, як культурної столиці країни”, – повідомляє голова фракції “Європейська Солідарність” у Харківській міській раді Олег Абрамичев.

Щиро вдячні акторам та режисеру-постановнику Олександру Ковшуну за неймовірну виставу. Бажаємо театру яскравих виступів та ще більше перемог!