Петро Порошенко жорстко розкритикував проект Державного бюджету на наступний рік (ВІДЕО)

Під час виступу з трибуни ВРУ лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко жорстко розкритикував проект Державного бюджету на наступний рік. П’ятий президент зауважив, що у документі “слуги” не передбачили грошей для тих масштабних обіцянок, які щедро роздав Зеленський у своєму Посланні до Верховної Ради.

Таке враження, що ми живемо в різних країнах. Народ живе в умовах низької вакцинації, рекордної смертності, в умовах недофінансування Державного оборонного замовлення, неіндексації пенсій, неіндексації зарплат. А влада живе в примарному мареві ілюзій”, – зауважує Петро Порошенко.

Лідер “Європейської Солідарності” наголосив, що міжнародні фінансові інституції вже переглянули прогноз ВВП України у бік зниження.

На екваторі ніхто не сподівається на диво. Але ставимо лише найголовніші вимоги, щоб захистити людей”, – наголосив п’ятий президент України.

Петро Порошенко закликав закласти в бюджет-22 гроші на субсидії, індексацію пенсій, підвищення зарплат медикам, вчителям та військовим.