Ірина Фріз: Зеленський є результатом найкращої інформаційно-психологічної спецоперації, яку здійснив Кремль

Народний депутат, голова Харківської територіальної організації Політичної партії “Європейська Солідарність” Ірина Фріз дала відповідь на питання: “Чи є загроза “прямих переговорів” з Путіним, про які в посланні заявив Зеленський?”.

Для мене “прямі переговори” а-ля Зеленський означають підготовку до капітуляції і пряму загрозу нашій державі. Спіч дійсно був дуже гарно прочитаним і тому, як актор Зеленський набагато краще читає з суфлера готовий текст, аніж “імпровізує” під час відповідей на прямі питання (доведено його прес-марафон)”, – зазначила Ірина Фріз.

Народний депутат наголосила на тому, що Зеленський насправді став вироком, але не П’ятому президенту Петру Порошенку, а всій Україні. Вона вважає Зеленського результатом найкращої інформаційно-психологічної спецоперації, яку здійснив Кремль, використовуючи механізми демократії через виборчі процеси.

При застосуванні інформаційних технологій з дискредитації та підриву довіри до влади (діяльність кварталу, фільми та серіали на одному з рейтинговіших телеканалів) Путін зміг привести маніпулятивну узурпаторську особу у вигляді пана Зеленського до найвищої посади в нашій державі. Тому будь-які спроби “прямих переговорів” означатимуть капітуляцію України, що в принципі і потрібно Путіну”, – підкреслила представниця “Європейської Солідарності”.

Крім того, Зеленський заявив, що хоче прямих переговорів з Путіним без міжнародних партнерів, а результат цього тет-а-тет очевидним є для всіх. Також чинний президент України ініціює множинне громадянство та хоче проводити електронні вибори.

Ми пам’ятаємо, як останні вибори в Російській Федерації “підкручували” саме завдяки електронному голосуванню. Зеленський наголосив, що нас 65 мільйонів, тобто “геп” для того, щоб здійснювати найбільші маніпуляції у виборчому процесі, він вже публічно окреслив”, – підкреслила нардеп.

Тому, той вирок нашій державі, який ми маємо сьогодні в особі пана Зеленського, – є найбільшою загрозою для майбутнього України”, – резюмувала Ірина Фріз.