«Ні» Жукову в Харкові! (АНОНС)

2 грудня об 11:00 відбудеться продовження спроб Харківської міської ради повернути ім’я Жукова на топонімічну мапу Харкова вже в черговому судовому провадженні.

Нещодавно завершилося судове засідання в Другому апеляційному адміністративному суді Харкова, в якому судді відмовили у задоволенні скарги Харківської міськради щодо скасування повернення старої назви проспекту, однак нагадуємо про існування ще одного судового провадження за цією ж справою.

Раніше міськрада вирішила подати ще один позов, в якому просила Харківський окружний адміністративний суд скасувати пункт розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації про перейменування проспекту імені Георгія Жукова на проспект Петра Григоренка. 16 червня судді його ЗАДОВОЛЬНИЛИ й визнали протиправним та нечинним пункт 21 Розпорядження Голови ХОДА від 17.05.2016 року, яким було змінено назву “просп. Маршала Жукова” на “просп. Петра Григоренка”.

“Європейська Солідарність” вважає, що вказане рішення суду першої інстанції є незаконним, протиправним та необґрунтованим. Тому наша політична партія подала апеляційну скаргу на рішення суду, й Другим апеляційним адміністративним судом було відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою, яке буде слухатися вже цього четверга.

Тому знову закликаємо до посиленої мобілізації. Харків має продемонструвати свою позицію знову й нарешті поставити крапку в цьому питанні.

Збираємося 2 грудня о 10:30 під судом за адресою: Харків, майдан Театральний, 1.

Нагадуємо про обов’язковість дотримання протиепідемічних заходів безпеки: дотримуйтеся соціальної дистанції, використовуйте маски й рукавички, візьміть з собою антисептик.