Ірина Фріз: Патріотичне поле Харкова має надзвичайно позитивні перспективи

Завершилися вибори в Харкові. Результати екзит-полів свідчать про те, що патріотичне поле Харкова має надзвичайно позитивні перспективи та отримало б своє масштабне зростання за умови об’єднання навколо кандидата від ідеологічної проєвропейської партії. Європейська Солідарність стала тим ядром консолідації, яке демонструє, що єднання сил у стратегічній перспективі може покласти край монополії на владу в Харкові.

Ми дякуємо всім, хто підтримав нашого кандидата Скорика Олександра.

Європейська Солідарність від початку підтримала об’єднання патріотичних сил навколо висунення єдиного кандидата, однак після компрометуючих дій та дискредитації цього процесу окремими його учасниками, ми ухвалили рішення йти самостійно.

Ми вели кампанію без жодного негативу чи бруду проти кандидатів патріотичного поля, на відміну від підписантів меморандуму, які використовували проти нашого кандидата «чорні технології».

☝️

Впевнена що ця безглузда позиція «корисних ідеологів» вплинула на пониження результатів представників патріотичного поля.

Всі мають зробити чесні висновки. Припинити шукати ворога серед своїх і не бачити реальних ворогів. Припинити дискредитувати патріотів заради отримання рейтингу на виборах. Припинии жити власними амбіціями замість майбутнього громади.

Ми боролись і будемо боротись за європейське майбутнє Харкова. Харків – місто вільних людей, які мають право на європейський рівень життя.