Акція “Дилетантство вбиває!”

Сьогодні харків’яни за дотримання протиепідемічних заходів безпеки вийшли на пікет проти дилетанства, яке заполонило майже всі державні структури й призводить до руйнації економіки, загострень ситуації з пандемією, жахливих ДТП на дорогах. Не минуло й 5 років з дня страшної трагедії на Сумській, як знову на Одеській сталася жахлива аварія, яка призвела до загибелі людини.

Дилетантство в органах влади, правоохоронних органах є абсолютно недопустимим. І ситуація з цим страшним ДТП, яка сталася в Харкові має бути розслідувана і всі винуватці мають понести покарання», — коментує представниця Солідарна Молодь ХарківДарія Конох.

Депутат Харківської обласної ради ЄС Сергій Жуков навів сумні цифри статистики:

Щороку близько 3,5 тисяч гинуть на дорогах України, з них на Харківську область припадає понад 150 людей. Дише за перші 9 місяців, це офіційна статистика патрульної поліції, в Харківській області загинуло 142 людини уже в цьому році(!)»

Ми проти дилетантів у владі, у владі повинні бути професіонали. Сьогодні, починаючи з президента до простого чиновника на місці, люди не розуміють, що мають робити і знають тільки, як брати хабарі», — підкреслив депутат Харківської міської ради Артем Ревчук.

Саме тому важливо на системному рівні підійти до викорінення цього явища і, перш за все, “Європейська Солідарність” вимагає тотального аудиту роботи ключових посадових осіб і прозорого розслідування всіх випадків порушення закону високопосадовцями.