У Києві спустили на воду вже восьмий артилерійський катер для потреб ВМС

На підприємстві «Кузня на Рибальському», під військовий оркестр, відбулася урочиста церемонія спуску на воду артилерійського катера «Гюрза» за участі представників Міністерства оборони України, Військово-морських сил ЗС України, голови Центрального штабу «Європейської Солідарності» та колишнього секретаря РНБО Олександра Турчинова

На заході також були присутні дружина Ігоря Павловського, Олександр Погребиський, Михайло Забродський, працівники заводу “Кузня на Рибальському” й активісти, які підтримують генерала Павловського і пана Шандру:

Ви тільки вдумайтеся: людей, які відповідали за виробництво і озброєння України у найскладніші часи, за те, що вони налагодили виробництво таких катерів, які зараз спускають на воду і передають ЗСУ, за це зараз судять. Це просто абсурд! Так само було і з генералом Марченком, якого арештовували за нібито неякісні бронежилети, якими досі користуються військові, так само за надуманими звинуваченнями у СІЗО тримали Андрія Антоненка і Юлію Кузьменко, безпідставно звинувачуючи у вбивстві Шеремета, – коментує Олександр Погребиський.

Всупереч політиці переслідування та брудній кампанії, розпочатій зеленою владою проти директора підприємства пана Шандри та генерала Павловського, підприємство продовжує виробництво військових кораблів, переходячи на етапи фінальних випробувань.

Далі катер розпочне державні випробування, потім він має надійти до складу ВМС України з метою зміцнення обороноздатності нашої держави та посилення захисту країни з морського напрямку.