Побиття неповнолітнього у центрі Харкова (ВІДЕО)

Учора, 29 вересня, депутат «Європейської Солідарності» Харківської міської ради Артем Ревчук став свідком жорстокої ситуації у центрі Харкова й не зміг лишитися осторонь.

Команда «Європейської Солідарності» оперативно реагує на подібні випадки. Ми переконані, що насильство, якому взагалі не місце в демократичному суспільстві, може спинити лише небайдужість та професіоналізм. Учора мій колега став свідком обурюючої ситуації побиття неповнолітньої особи, вважаю таку поведінку неприпустимою та дякую Артему Ревчуку за втручання у цю справу, адже Харків має бути безпечним для всіх харків’ян!» – наголосив голова фракції «Європейська Солідарність» у Харківській обласній раді Олександр Скорик.

Проїжджаючи на велосипеді перехрестя Маяковського та Сумської, 17-ти річний Валентин випадково зачепив чоловіка, у якого в цей час з рук випав телефон. Коли хлопець зупинився вибачитися й спробувати вирішити питання з розбитим телефоном, чоловік накинувся на нього й почав його бити.

Кремезний чоловік під два метри зростом у центрі Харкова напав на підлітка. За його словами дитина ненароком розбила його телефон, але чоловіків не дочекався моменту, коли дитина вибачиться перед ним, і як звір напав на неї», – повідомив Артем Ревчук.

Крім Артема Ревчука свідком ситуації була дівчина Катерина, яка, будучи шокованою від побиття, стала на захист юнака, й через це зазнала прямих погроз зі сторони невідомого чоловіка, який відмовився навіть представитися.

На місце приїздили працівники поліції для складання протоколу.

Я вважаю, що такі дії не можуть траплятися у сучасному європейському місті», – наголосив депутат «Європейської Солідарності» Артем Ревчук.

Подібним випадкам жорстокості та насильства не місце в демократичному суспільстві. Винуватець має понести кримінальну відповідальність за скоєне.