Олександр Скорик завітав до Слобожанського регіонального центру професійної освіти (ВІДЕО)

Напередодні Дня працівника освіти України голова фракції “Європейської Солідарності” у Харківській обласній раді Олександр Скорик завітав до Державного навчального закладу “Слобожанський регіональний центр професійної освіти”

Мав змогу познайомитися з його керівником, неймовірно працьовитою та самовідданою своїй професії людиною – Іриною Толмачовою, яка провела цікаву й інформативну екскурсію учбовим закладом. Також особисто привітав та нагородив викладачів почесними грамотами”, – повідомив Олександр Скорик.

Слобожанський РЦПО – конкурентоспроможний навчальний заклад Харківської області з сучасною базою для підготовки кваліфікованих та освічених спеціалістів. Тут готують зокрема трактористів-машиністів, кухарів, кухарів-кондитерів, робітник фермерського господарства та ін.

Щиро вітаю працівників закладу з професійним святом. Нехай над вами завжди сяє зірка людської вдячності тих, кого ви вивели у самостійне життя і кому дали найголовніше – знання. Невичерпної енергії, наснаги, творчого натхнення, відвертого прагнення до професійного зростання та підкорення нових освітніх вершин на благо нашої країни”, – привітав Скорик.