Акція «Геть Цибульку з посади!» (АНОНС)

У Міжнародний день захисту тварин, 4 жовтня, біля Харківської міської ради відбудеться акція «Геть Цибульку з посади!»

Ми виходимо під стіни мерії з вимогою звільнити з посади директорку Харківської живодерні Юлію Цибульку (Шаповалову), під керівництвом якої протягом 12 років відбувалося масове знищення тварин.

Не зважаючи на закріплену на законодавчому рівні заборону евтаназії, як методу регулювання чисельності безпритульних тварин, пані Цибулька майже відкрито пропагує евтаназію, як єдиний «дієвий» метод регулювання чисельності безпритульних тварин, вводить в оману населення щодо досвіду європейських країн. Ми бачим з її боку неприховану співпрацю з інтернет-ресурсом «Вільне слово», газетою «Говори», відомим рупором винищувачів вуличних тварин – догхантерів Олексія Святогора та Ірини Кременовської.

Чи може така особа впроваджувати гуманні методи регулювання чисельності безпритульних тварин, які закріплені на законодавчому рівні?

Чи може вона застосовувати стерилізацію, якщо ідеологічно, внутрішньо спрямована на винищення безпритульних тварин?

Запрошуємо усіх небайдужих до участі в пікеті під Харківською міською радою 4 жовтня о 10:30 за адресою: Харків, пл.Конституції. Харків’яни мають сказати рішуче – «Ні!» антигуманним методам знищення тварин та їх пропагандистам. Вимагаємо звільнення Юлії Цибульки з посади керівника КП «Центр поводження з тваринами».

Організатори акції – ГО «Громадсько-правовий захист» і депутат Харківської міської ради від Європейська Солідарність Пушкарьов Ігор.