Суд відмовив у задоволенні скарги Харківської міськради щодо повернення проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Жукова

Сьогодні Другий апеляційний адміністративний суд Харкова відмовив у задоволенні скарги Харківської міськради на рішення суду першої інстанції про скасування повернення проспекту Петра Григоренка імені радянського маршала Жукова.

Представники п’ятої колони в ХМР вже втретє намагались перейменувати проспект Григоренка на ім’я кривавого маршала Жукова. “Європейська Солідарність” системно займається тим, що бореться з незаконними діями міської влади. Наголошую, Другий апеляційний адміністративний суд Харкова жодного разу не задовольнив апеляційні скарги ХМР щодо даного питання. Сьогодні суд вчергове поставив крапку в питаннях порушення законів про декомунізацію”, – наголосив голова фракції “Європейська Солідарність” у Харківській обласній раді Олександр Скорик.

Нагадаємо, 24 лютого 2021 року на засіданні чергової сесії Харківська міськрада втретє проголосувала за повернення проспекту Петра Григоренка імені Жукова. 26 лютого Харківська територіальна організація “Європейської Солідарності” звернулася з адміністративним позовом до суду з вимогою визнати це рішення протиправним. 10 червня Харківський окружний адміністративний суд частково задовольнив цей позов і визнав протиправним та нечинним пункт рішення про перейменування проспекту, але попри це ХМР продовжива спроби повернення на топонімічну мапу Харкова ім’я кривавого маршала.

Сьогодні у Другому апеляційному адміністративному суді відбувся розгляд апеляційної скарги Харківської міськради на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 10 червня 2021 року по справі про перейменування проспекту Григоренка. Суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги і залишив у силі рішення суду першої інстанції.

Дуже символічно, що це судове засідання відбулося 28 вересня, адже саме цього дня в Харкові на майдані Свободи було повалено найбільший в Україні символ комуністичного тоталітарного режиму. 7 років тому харків’яни довели, що наша країна буде боротися з комуністичним минулим. Повалили Леніна – повалимо Жукова!” – прокоментував перемогу Олександр Скорик.