Олександр Скорик: Повалили Леніна – повалимо Жукова!

Повалили Леніна – повалимо Жукова! Другий апеляційний адміністративний суд Харкова не задовольнив апеляційну скаргу Харківської міської ради щодо перейменування проспекту Петра Григоренка.

Про це пише голова фракції “Європейська Солідарність” у Харківській обласній раді Олександр Скорик.

Повалили Леніна – повалимо Жукова! Саме з таким гаслом наша команда та патріотична громадськість Харкова вийшла на протестну акцію щодо чергового перейменування проспекту Петра Григоренка на ім’я Маршала Жукова.

Сьогодні у Другому апеляційному адміністративному суді Харкова відбувся розгляд апеляційної скарги Харківської міськради на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 10 червня 2021 року по справі про перейменування проспекту Григоренка.

В угоду “п’ятій колоні” ХМР вже втретє робить таке перейменування і “Європейська Солідарність” системно займається тим, що бореться з незаконними діями міської влади. Наголошую, Другий апеляційний адміністративний суд Харкова жодного разу не задовольнив апеляційні скарги ХМР щодо даного питання, і сьогодні суд знову опинився на боці патріотичних харків’ян та закону про декомунізацію.

Дуже символічно, що це судове засідання відбулося 28 вересня, адже саме цього дня в Харкові на майдані Свободи було повалено найбільший в Україні символ комуністичного тоталітарного режиму. 7 років тому харків’яни довели, що наша країна буде боротися з комуністичним минулим. Повалили Леніна – повалимо Жукова!