Богодухівська міськрада підтримала ініційоване “Європейською Солідарністю” звернення до Президента України, КМУ та ВРУ

Богодухівська міська рада під час чергової сесії підтримала ініційоване “Європейською Солідарністю” звернення до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради про неприпустимість чергового необґрунтованого підвищення комунальних тарифів та цін на енергоносії для населення та про необхідність вжиття термінових заходів з поліпшення соціального стану людей пенсійного віку.

Доповідав під час сесії лідер фракції “Європейська Солідарність” Сергій Панов:

У серпні 2021 року Міжнародний валютний фонд прийняв рішення про надання безповоротної допомоги для України в сумі 2,7 млрд доларів (72 млрд гривень). Ці кошти виділяються на підтримку економіки та подолання наслідків пандемії COVID-19.

Значна частина пенсіонерів змушена була витратити власні кошти від 4 до 10 тисяч грн, а дехто і більше, на лікування та подолання наслідків від COVID-19.

Депутати Богодухівської міської ради звертаються до органів центральної влади з пропозицією надати за рахунок допомоги МВФ у 2021 році додаткову тринадцяту пенсію всім пенсіонерам, які отримують пенсію менше ніж 3867 грн в місяць.

Сума, яка потрібна для здійснення виплати тринадцятої пенсії, складає 15-20 млрд гривень. Тобто з 72 млрд гривень отриманої від МВФ буде справедливим направити 20 млрд гривень на допомогу пенсіонерам”, – наголосив Сергій Панов.

Більшість депутатів підтримала ініціативу. Відповідні проєкти рішень вже були подані “Європейською Солідарністю” до Харківської обласної ради.

Ми закликаємо депутатів усіх фракцій підтримати ці ініціативи та не допустити колапсу органів місцевого самоврядування на Харківщині.