Суд у справі Жукова (АНОНС)

Завтра, об 11:00 у Другому апеляційному адміністративному суді Харкова відбудеться розгляд апеляційної скарги ХМР на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 10.06.2021 по справі № 520/3034/21

Попри те, що Харківський окружний адміністративний суд ВТРЕТЄ визнав протиправним рішення міськради про перейменування проспекту Григоренка на проспект Жукова, Харківська міськрада продвжує спроби повернення на топонімічну мапу Харкова ім’я кривавого маршала.

Маємо знову продемонструвати свою позицію по цьому важливому питанню. 

Збираємося о 10:30 перед входом до суду за адресою: майдан Театральний, 1 (за будівлею обласного управління НБУ, на початку вулиці Гоголя).

Пам’ятайте про дотримання протиепідемічних заходів безпеки: дотримуйтеся соціальної дистанції, використовуйте маски й рукавички, візьміть з собою антисептик.

Нагадуємо, що 10 вересня народний депутат України від партії “Європейська Солідарність” та голова Харківської територіальної організації Ірина Фріз спільно з колегами зареєструвала важливий законопроєкт, яким пропонується доповнити Кодекс України про адміністративні правопорушення новою статтею, яка пропонує ввести адміністративну відповідальність за порушення посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування вимог законодавства про декомунізацію в розмірі від п‘ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Розраховуємо, що даний законопроєкт підтримає максимальна кількість представників демократичних сил депутатського корпусу! Адже декомунізація – це спільний здобуток усіх українців. І ми маємо й надалі боротися за те, щоб місто Харків повернуло собі українське обличчя без рудиментів радянського минулого.