Олександр Скорик закликав депутатів інших фракцій підтримати звернення до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради

Під час VІІ сесії Харківської обласної ради голова фракції «Європейської Солідарності» Олександр Скорик з трибуни сесійної зали закликав депутатів інших фракцій підтримати звернення до Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради задля покращення соціального становища українців.

На українців чекає підвищення тарифів, у нових платіжках ми вкотре бачимо реальну “турботу” та “підтримку” від найвищих керманичів держави”, – підкреслив голова фракції “Європейська Солідарність” у Харківській обласній раді.

Олександр Скорик наголосив на тому, що за два роки владою було зруйновано систему нарахування субсидій та відбуваються штучні обмеження отримання соціальної допомоги.

Центральна влада намагається перекласти відповідальність і тягар компенсацій на місцеву владу та бюджети, що може привести до колапсу на місцевому рівні”, – обурився депутат.

Скорик звернув увагу на суттєве погіршення соціального становища людей пенсійного віку, що сталося зокрема через підвищення тарифів та цін на товари першої необхідності.

Викликає обурення неспроможність центральної влади здійснити індексацію пенсій. Враховуючи широкий суспільний резонанс та свавілля влади фракція “Європейська Солідарність” вимагає від Президента України, Кабінету міністрів та Верховної Ради забезпечити обґрунтований рівень тарифів. Друге – врахувати у державному бюджеті на 2022 рік достатній обсяг коштів для виплати субсидій, спрямувати не менше 20 млн грн. від траншу МВФ на виплати субсидій та забезпечити їх автоматичне нарахування. Здійснити у листопаді 2021 року виплати “13 пенсії” пенсіонерам, пенсії яких нижче середніх”, – закликав Олександр Скорик.

Відповідні проєкти рішень вже були подані “Європейською Солідарністю” до Харківської обласної ради. Ми закликаємо депутатів усіх фракцій підтримати ці ініціативи та не допустити колапсу органів місцевого самоврядування на Харківщині.