На депутата ЄС скоєно спроби нападу

З наближенням виборчих процесів, ситуація в Харкові набирає поступового загострення.

Це стосується не лише методів підготовки ведення політичної кампанії тими чи іншими майбутніми кандидатами, а й електоральних налаштувань населення, серед якого лишилося чимало таких, чия суть існування полягає в очікуванні приходу «руського міра», який так і не настав у Харкові, для яких на Донеччині нема війни, а українські «каратєлі» вчиняють розправу над мирним населенням «Донбасу».

Одна справа, коли ці переконання не переростають в дії й не виходять далі побутових розмов, однак сьогодні вночі з депутатом “Європейської Солідарності” Анатолієм Козловським сталося продовження цієї історії, в ході якої його сусід по під’їзду під дією спиртного вирішив прийти до оселі депутата й особисто донести свої переконання, які продовжилися спробами нападу й прямими загрозами депутату, родині, підпалом квартири.

Близько півночі чоловік у стані сильного алкогольного сп’яніння прийшов до квартири Анатолія й почав сильно стукати у двері та висловлюватися нецензурною лайкою, що згодом переросло у спроби замаху на Анатолія, а також на правоохоронців, які приїхали втихомирити чоловіка.

Як виявилося, його реакція була спричинена депутатською діяльністю Анатолія Козловського, його причетністю до партії “Європейська Солідарність” та участю в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях. Чоловік звинувачував депутата у війні, погрожував підпалити його автівку та квартиру й декілька разів намагався нанести йому тілесні ушкодження. Нападника було затримано й подальшою його долею наразі опікуються правоохоронці.

Подібний випадок є далеко не поодиноким, і досить часто наслідки виявляються більш серйозними, коли здавалось би побутовий конфлікт виходить далеко за межі прийнятних дискусійних рамок.