У Ков‘ягах закладено пам’ятну капсулу в основу будівництва храму на честь Святого Миколая Чудотворця (ВІДЕО)

Учора, 20 вересня, відбулася знакова подія для всіх віруючих Харківщини – у смт. Ков‘яги закладено пам’ятну капсулу в основу будівництва храму на честь Святого Миколая Чудотворця Мирлікійського Харківської єпархії ПЦУ самим Предстоятелем Православної Церкви України, митрополитом Київським та всієї України Епіфанієм.

Ми завжди чекаємо на його приїзд і з великою тривогою чекаємо на його благословення. Я буду виступати зі своєю родиною титором цього проєкту і сподіваюсь, що найближчим часом предстоятель приїде для того, щоб освятити вже новобудову, яку ми плануємо звести за достатньо короткий час”, – повідомив голова фракції “Європейська Солідарність” у Харківській обласній раді Олександр Скорик.

Цей храм на честь Святителя, який вшанований не тільки серед православних, вшанований тим, що свого часу він прославився своїм милосердям, допомогою ближнім і тим, хто потребували у той час його допомоги. І в наш час він також відгукується на наші прохання і молитви. Ми розпочинаємо сьогодні побудову храму саме на його честь. Ми будемо в майбутньому святкувати його пам’ять, я переконаний, що до 19 грудня тут вже будуть зводитись стіни та кожен матиме можливість долучитися до такої великої та богоугодної справи”, – зазначив Предстоятель ПЦУ Епіфаній.

Для нас це велика честь, що саме на Харківщині ми маємо можливість будувати храми Православної церкви України, де будуть молитися українською мовою, де будуть молитися за Україну, за наших воїнів, за нашу незалежність”, – наголосив Олександр Скорик.

Захищаємо і зміцнюємо нашу державну незалежність та нашу церкву. З Божою поміччю ми переможемо!