У Харкові Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив святкове богослужіння

У тридцяту річницю відновлення храму Святого Іоана Богослова Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив святкове богослужіння з нагоди Різдва Пресвятої Богородиці. До святкового дійства також долучилися депутати “Європейської Солідарності” – Олександр Скорик, Ігор Ісаєнко, Сергій Жуков, Богдан Ткачук та Дмитро Лавриненко.

За часів панування тоталітарних режимів на теренах України храм був фактично зруйнований і тільки за Незалежності у цій святині відновилося богослужіння. Харків’янам знадобилося понад 10 років, щоб відбудувати храм.

Сьогодні, 21 вересня, православні християни відзначають свято Різдва Пресвятої Богородиці.

Цей день є особливий для мене та моєї родини, він сповнює душу надіями, почуттям радості та чистої любові. Різдво Пресвятої Богородиці є дійсно величним. У цей день християни шанують чудове народження дитини у праведних Анни та Іоакима, які все своє життя чекали на її появу. У старості ангел приніс їм звістку про народження дочки, яка стане Божою Матір’ю”, – зазначив голова фракції “Європейської Солідарності” у Харківській обласній раді Олександр Скорик.

Після святкове богослужіння предстоятелем ПЦУ, митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм Олександра Скорика було народжено орденом святого вмч. Юрія Переможця.

Нехай під Вашим мудрим керівництвом Православна Церква України міцніє та здобуває визнання світового православ’я”, – подякував голова фракції.