Ігор Маліцький висловив слова підтримки кандидату від “ЄС” Олександру Скорику на посаду міського голови

Почесний громадянин Харкова, ветеран Другої світової війни, колишній в’язень 4-х концтаборів та послідовний прихильник “Європейської Солідарності” Ігор Федорович Маліцький висловив слова підтримки кандидату від нашої партії Олександру Скорику на посаду міського голови.

Йому як нікому іншому важлива доля Харкова як одного з найбільших і найпотужніших міст країни, яке потребує сильного управлінця, здатного володіти ситуацією на всіх фронтах – політичному, економічному, культурному та освітньому.

Це має бути людина, яка спроможна зміцнити наш стратегічно важливий регіон, захистити місто від реваншизму та повномасштабного вторгнення російських військ”, – пише Ігор Маліцький на своїй сторінці у Facebook.

Ігор Федорович давно знайомий і послідовно підтримує нашу команду, для нього надзвичайно приємною стала новина про те, що “Європейська Солідарність” прийняла рішення висунути Олександра Скорика кандидатом на вибори мера міста Харкова:

Переконаний, що Олександр спільно зі своєю патріотичною командою здатен зробити багато заради розвитку нашого чудового міста та заради захисту прав і поглядів його мешканців. Професіоналізм, господарність, вміння вирішувати будь-які проблеми міста і простих людей – якості, які без перебільшення характеризують кандидата від “ЄС”, і я переконаний, що саме таким має бути харківський голова.

Олександр – успішний підприємець, державник, фундатор і будівничий не одного храму. Не тримався осторонь, коли розпочалася війна. З перших днів він був волонтером, і залишається ним. З 2014 року на потреби армії він витратив десятки мільйонів гривень, передав нашим захисникам необхідні техніку та речі. Скорик невтомно допомагає сотням українців, підтримує розвиток спорту у громадах, різноманітні творчі ініціативи та дитячі колективи.

Усім серцем вболіваю, що Харків підтримає Олександра Скорика і “Європейську Солідарність”, адже тільки від нашого вибору залежить майбутнє міста та країни”.

Команда “Європейської Солідарності” щиро дякує Ігорю Федоровичу за неймовірну любов до України, громадянську позицію та міцну підтримку🇺🇦