Саме бізнес має реагувати на те, що відбувається в державних органах – Ніна Южаніна

Дефіцит бюджету переслідує Україну вже багато років, але саме зараз він досягнув критичних показників. Про це під час форуму підприємців у Харкові заявила народний депутат України від “Європейської Солідарності” Ніна Южаніна.

У зв’язку з неспроможністю нести те соціальне навантаження, яке має нести державний бюджет по Конституції, виникає дефіцит, а влада посилює тиск на бізнес. 

Саме тому підприємцям не залишається нічого іншого, як об’єднуватись:

“Якщо цього не буде і кожен буде думати “якби тільки залишили мою палатку або щось ще”, не розуміючи фундаментальних причин, то змін не буде. Ми не доб’ємося взаєморозуміння: будемо казати про податкове навантаження на бізнес, а держава відповість, що податки замалі, а ви ще й їх не платите”, – вважає Ніна Южаніна.

Лідер фракції “Європейської Солідарності” в Харківській обласній раді Олександр Скорик зауважив, що замість допомоги бізнесу, який постраждав через карантини та COVID-19, влада активно проштовхує масове встановлення касових апаратів.

Влада приймає рішення, через які цілі галузі опиняються в стресовому стані або навіть можуть закритися, а коли люди висловлюють свою незгоду й виходять на протести, то це сприймається як проплачені акції. 

Ніна Южаніна переконана, що підприємці мають озвучувати претензії та пропозиції на будь-яких майданчиках із залученням до обговорення представників влади. 

Саме бізнес має реагувати на те, що відбувається в державних органах. Якщо не буде реакції суспільства – то депутатам не має на що відповідати й вони просто проголосують за будь-який законопроект, навіть щодо зміни податкового законодавства.