4 етап VI Конференції Харківської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» (АНОНС)

«Європейська Солідарність» повідомляє ЗМІ про проведення 4 етапу VI Конференції Харківської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»

Відповідно до частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України, ХАРКІВСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА  ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», повідомляє, що 24 вересня 2021 року об 11 год. 00 хв. за адресою: Харківська  область, місто Харків, проспект Незалежності, 2 у конференц-залі «Харків»  відбудеться 4 етап VI Конференції Харківської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» з метою висування кандидата на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року.

Порядок акредитації представників засобів масової інформації на Конференції додається.

ПОРЯДОК акредитації представників засобів масової інформації на 4 етапі VI Конференції Харківської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» з метою висування кандидата на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року.

1. Цей порядок розроблено на виконання частини четвертої статті 218 Виборчого кодексу України і визначає умови акредитації журналістів і технічних працівників засобів масової інформації на Конференції 4 етапі VI Конференції Харківської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» з метою висування кандидата на посаду Харківського міського голови Харківського району Харківської області на позачергових виборах Харківського міського голови Харківського району Харківської області 31 жовтня 2021 року.

Про дату, час і місце проведення Конференції з метою висування кандидата повідомляється шляхом розміщення цієї інформації на офіційному веб-сайті Харківської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»  за адресою: https://kharkiv.eurosolidarity.org/.

2. Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації (далі – Акредитація) здійснюється на добровільній основі та передбачає добросовісне виконання журналістами і технічними працівниками засобів масової інформації їх професійних обов’язків з дотриманням вимог Конституції України, законів України, інших нормативно-правових актів, норм професійної етики та моральних засад суспільства.

Акредитація здійснюється відповідальною особою Організації партії  Соколовою Ганною Ігорівною, тел.: 099-414-48-27, електронна адреса: kharkiv@eurosolidarity.org шляхом включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації.

3. Включення журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до списків акредитації здійснюється за заявкою від редакції засобу масової інформації поданої до відповідальної особи Організації партії. До заявки додається засвідчена у встановленому порядку копія свідоцтва про реєстрацію засобу масової інформації, ПІБ, номери телефонів та електронні адреси, журналістів/технічних працівників, що направлені для висвітлення Конференції.

Заявка про акредитацію подається не пізніш як до 18 години 22 вересня 2021 року.

Моментом прийняття заявки про акредитацію є фактичне отримання відповідальною особою Організації партії відповідної заявки від редакції засобу масової інформації.

5. Заявка про акредитацію, подана пізніше вказаного строку, не розглядається.

6. На підставі отриманих заявок формується список представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії.

7. Допуск журналістів та технічних працівників засобів масової інформації до місця проведення Конференції здійснюється за таких умов:

  1. Наявності прізвища представника засобів масової інформації у списку представників засобів масової інформації, акредитованих на Конференцію Організації партії;
  2. Пред’явлення дійсного редакційного посвідчення та доручення редакції на відвідування відповідної Конференції.
  3. Використання протягом зборів медичної маски та захисних рукавичок.
  4. Успішного проходження термометрії та відсутності інших ознак захворювання.