Олександр Скорик та Олег Абрамичев допомогли організувати театральну поїздку на Донеччину

Лідери фракцій “Європейська Солідарність” в Харківській обласній та міській радах Олександр Скорик та Олег Абрамичев допомогли Харківському театру ім. Шевченка “Березіль” організувати поїздку на фестиваль “Театральна брама” з відомою виставою за текстом Сергія Жадана «Хлібне перемир’я»:

“Дуже радий, що разом з командою зміг долучитися до цієї прекрасної події, і вже цього понеділка трупа театру зіграла першу виставу 100-го сезону. Важливі речі, в яких розповідається про реалії сьогодення, розкривається правда, яку “п’ята колона“ всіляко намагається втопити в кремлівській пропаганді, обов’язково мають знаходити всебічну підтримку й транслюватися в широких масах”, – коментує Олександр Скорик.

Фестиваль “Театральна брама” проходить вже вдруге на Донеччині й збирає на своїй сцені театральні колективи з різних регіонів України. Харківський театр ім. Т. Шевченка представив для містян та гостей Маріуполя драму за текстом Сергія Жадана «Хлібне перемир’я», яка оповідає про події війни на сході України, де герої щиро розповідають про найболючіше.

Важливо підтримувати подібні ініціативи, які відкривають українському суспільству правду, адже, як неодноразово наголошував Олег Абрамичев, саме через культуру можна достукатися до людей найшвидше.