Вітаємо програмістів з професійним святом!

Програмісти – це люди, які змінюють, трансформують і удосконалюють сучасний світ, роблячи життя на планеті більш комфортним:

Ці люди не шукають легких шляхів, завжди винахідливі та креативні. Створені ними програми працюють майже в усіх галузях життя, тому програмістам недостатньо досконало володіти тільки спеціалізованими знаннями та навичками, ненароком вони змушені ставати фахівцями ще й у математиці, економіці, графіці тощо”, – коментує у вітанні лідер фракції “Європейська Солідарність” у Харківській обласній раді Скорик Олександр.

Офіційні дані Skillotron та HackerRank стверджують, що українські програмісти є одними з найкращих у світів. Завдяки нашим кіберфахівцям наша держава зараз є одним зі світових лідерів у розробці антикорупційних ІТ-рішень:

Програмісти — це дослідники, новатори, експериментатори, вони просувають технології, вони відповідають за інформаційну безпеку держави на ще одному важливому фронті нашої гібридної війни”, – звернувся лідер фракції ЄС у Харківській міській раді Олег Абрамичев.

Бажаємо розвитку в професії, нових ідей, проектів і цікавих концепцій! Дякуємо вам за вашу працю.