Вітаємо харків’ян з Днем знань!

Вітаємо харків’ян з Днем знань та початком нового навчального року!

Освіта та знання – це безцінний скарб нашого народу, який визначає його потенціал та майбутній розвиток. Тільки освічена людина може здолати всі перешкоди, досягти глибини мудрості та висоти знань:

Радію, що школярі 1-4 класів День знань зустрічають у Новій українській школі, яка дає знання європейського рівня. Де маленьких українців навчають не зубрити, а думати, бути креативними. Де є місце для дітей з особливими освітніми потребами. Де вчитель — передусім друг, який допомагає розвинути творчий потенціал. Саме про таку українську школу ми мріяли, розпочинаючи освітню реформу. Цим ми закладали кардинальні зміни в усій країні», — звертається лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко.

Європейська Солідарність від щирого серця вітає учнів та студентів, освітян, педагогів та батьків. Нехай новий навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень. Бажаємо кожному щастя, міцного здоров’я, творчого натхнення, відвертого прагнення до знань та підкорення нових освітніх вершин на благо України:

Знаю, що саме ви — креативне, розумне, творче покоління, що сповідує європейські цінності, зробите Україну сильною країною щасливих людей. Уперед до нових звершень!» — підкреслив лідер ЄС.

Зі святом вас! З Днем знань!