“Європейська Солідарність” виходить з процесу висунення єдиного кандидата

Наша партія була однією з перших, хто підтримав ідею висунення єдиного кандидата від демократичних сил на місцевих виборах, які відбудуться восени в Харкові.

Ми залишаємось підписантами Меморандуму про стратегічне партнерство та взаємодію та беремо на себе зобов’язання дотримуватись положень щодо чесного ведення кампанії.

Разом з тим, наш представник в групі щодо висунення єдиного кандидата за дорученням партії відкликав підпис під підрахунком голосів в бюлетенях з огляду на наявність інформації щодо кулуарних домовленостей одного з суб’єктів процесу.

Ми вважаємо, що зробили все можливе для об’єднання патріотичних сил Харкова, але не маємо права залишитися в процесі, який може бути підданий сумніву через викривлені результати голосування.

З огляду на наявність листа від одного з суб’єктів процесу щодо нелегітимності участі їх представника в голосуванні, “Європейська Солідарність” залишає за собою право висування кандидата від партії на майбутніх виборах.

Дякуємо Борису Редіну за мудре модерування таких складних і важливих перемовин.

Розраховуємо на дотримання положень Меморандуму іншими підписантами документу з метою збереження єдності в нашому місті та захисту форпосту української державності.

#ЄднаймоСили