Відсутність паркувальних місць біля Харківської поліклініки спричиняє великі незручності (ВІДЕО)

Відсутність паркувальних місць біля Харківської міської поліклініки №11 спричиняє великі незручності для водіїв та мешканців прилеглих будинків.

Учора, 29 липня, в Московському районі депутат Харківської міськради від “Європейської Солідарності” Артем Ревчук зустрівся з мешканцями будинку за адресою: проспект Тракторобудівників, 105.

Крик їхньої душі був у тому, що поруч знаходиться 11 поліклініка і всі пацієнти та весь медичний персонал паркуються в їхньому дворі. Бувають навіть такі моменти, що швидка в незмозі під’їхати до поліклініки, адже вся парковка та проїжджа частина зайняті автомобілями”, – коментує ситуацію депутат “Європейської Солідарності” Артем Ревчук.

Крім того, таке хаотичне паркування становить небезпеку для пішоходів, які кожен день зіштовхуються з проблемою відсутності місця, щоб пройти по тротуару.

Враховуючи незручності, які спричиняють наведені вище проблеми, постає потреба їх негайного вирішення. Тому команда “Європейської Солідарності” в Харківській міській раді зробить усе можливе, щоб найближчим часом біля Харківської міської поліклініки №11 з’явилася нова розширена парковка.