У Харкові мешканці Павлового Поля обурені незаконним будівництвом багатоповерхового будинку

Нещодавно турецькою будівельною компанією по вулиці Клінській було викуплено три будинки, на місці яких збираються звести трьохпідїздну вісімнадцятиповерхівку. План цієї будівлі суперечить нормам благоустрою міста, зокрема це будівництво може зашкодити і перевантажити систему інженерних комунікацій і соціальну інфраструктуру мікрорайону.

Побудувати таку багатоповерхівку неможливо, адже тут немає ні розв’язки, ні під’їздів, ні парковок. Ніяких документів, які були б оформлені у міськраді на будівництво не зроблено”, – наголосив депутат Харківської районної ради від “Європейської Солідарності”, голова ОССБ “ЖК ГРАНТ” Богдан Ткачук.

Дане питання турбує мешканців району ще з початку поточного року. У лютому на ім’я секретаря Харківської міської ради було спрямовано колективне звернення від мешканців вулиць Отакара Яроша та Клінської. Тоді секретар запевнив, що не дозволить цього будівництва, проте минуло півроку, а проблема досі не вирішена.

Завдяки зусиллям депутата “Європейської Солідарності” Богдана Ткачука це питання вдалося активізувати та взяти виконання обіцянки секретаря під особистий контроль.

Також голова ОССБ Богдан Ткачук звернувся до Харківської міської ради щодо передачі земельних ділянок для обслуговування житлового комплексу по вулиці Отакара Яроша.

Ми хочемо, щоб нам міськрада виділила ті земельні ділянки, які виділялися під забудову і обслуговування цього будинку. На жаль, вони відійшли у комунальну власність. Сподіваюсь, що вже скоро це питання винесено у сесійну залу Харківської міської ради”, – наголосив депутат райради.