Вітаємо з 1033 річницею Хрещення Руси та днем пам’яті святого Рівноапостольного князя Володимира

28 липня весь православний світ вшановує день хрещення Русі і вшановує пам’ять рівноапостольного князя Київського Володимира Святославовича, який не тільки сам прийняв християнство, але й посприяв тому, що воно стало державною релігією Київської Русі.

Хрещення Руси-України стало підсумком тривалого процесу зростання Церкви серед наших предків і позначило новий етап її буття та розбудови”, – коментує народний депутат партії “Європейська Солідарність” Ірина Фріз.

Наша історія налічує велику кількість ворожих нападів, це тисячоліття звитяжної боротьби за право бути вільними і незалежними, мати власну територію, власну історію, культуру, мову та власну Церкву:

Чин Володимира Святославича означав не лише вибір віри, але й вибір цивілізації. І Україна сьогодні — невід’ємна частина Європи. Так само як і значення Томосу про автокефалію виходить за межі церковних огорож. Не дарма ж мудрі люди назвали його геополітичною катастрофою для Росії», — зауважує лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.