Депутати “Європейської Солідарності” Олександр Скорик та Алла Ройтблат провели особистий прийом мешканців Богодухівського району

27 липня депутати Харківської обласної ради фракції “Європейська Солідарність” Олександр Скорик та Алла Ройтблат провели зустріч з жителями Богодухівського району:

За допомогою та підтримкою зверталися громадяни з різних питань, але більшість звернень стосувалася надання матеріальної допомоги людям, які в реаліях сьогодення опинилися в складних життєвих обставинах”, – коментує лідер фракції ЄС у Харківській обласній раді Олександр Скорик .

Комусь були потрібні кошти на лікування, операції, комусь – на реабілітацію, окремої уваги заслуговує питання підтримки матерів-одиначок, які, на жаль, виявилися не повністю захищеними зі сторони держави.

Це питання маю намір винести на розгляд Харківської обласної ради, щоб таким чином проблему можна було вирішити на більш системному рівні й допомогти більшій кількості жінок”, – підкреслює Олександр Скорик.

Кожне звернення буде детально опрацьовано нашою командою й перебуватиме на особистому контролі депутатів партії “Європейська Солідарність” та їхніх помічників.

#ЄднаймоСили