Артем Ревчук допоміг вирішити проблему з блохами в багатоквартирному будинку Харкова

Близько тижня тому до депутата Харківської міської ради від партії “Європейська Солідарність” Артема Ревчука звернулися мешканці багатоквартирного будинку в Основ’янському районі міста:

“Відсутність ремонту в під’їздах – не новина і ця проблема поступово вирішується. Але я не міг собі уявити, що у 21 столітті в багатоквартирних будинках разом з людьми можуть жити блохи”, – коментував раніше Артем Ревчук.

І 28 липня у тому числі завдяки зусиллям депутата ЄС, який підняв розголос проблеми в соцмережах, її нарешті було вирішено. Комунальники провели остаточну дезінфекцію підвального приміщення. Також було усунуто підтоплення підвалів та прочищено каналізацію: 

“Звісно, залишилося ще багато невирішених питань у цьому будинку. Ми їх будемо вирішувати. Найбільш кричущу проблему було ліквідовано. Тепер наше завдання далі привести цей будинок в нормальний стан”, – коментує Артем Ревчук, який до того ж є заступником голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста.

#ЄднаймоСили