У Харкові мешканців гуртожитку фактично виселяють на вулицю

Учора, 26 липня, депутат Харківської міської ради від “Європейської Солідарності”, секретар постійної комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин Юрій Корсунов провів робочу зустріч з виборцями Шевченківського району.

До представника нашої команди звернулися працівники Харківського авіаційного заводу, що мешкають у гуртожитку по вулиці Дерев’янка, 19.

Зібралося більше сотні мешканців, були присутні представники керівництва заводу. Вони підтвердили наміри передати будівлю на баланс міста, бо накопичуються борги за комунальні послуги, а підприємство знаходиться у стадії банкрутства”, – повідомив Юрій Корсунов.

Керівництво підприємства наголошує, що дана процедура дозволить мешканцям сплачувати комунальні послуги по міським тарифам та стати власниками житла. Але люди не вірять офіційним заявам, бо це вони чують вже шостий раз, а ситуація залишається без змін.

Крім того, адміністрація заводу планує провести облік та перевірку мешканців і виселити всіх тих, хто не працює на підприємстві.

Це викликало шквал незадоволення, бо багато людей відпрацювали на виробництві понад 10 років, а звільнилися через те, що їм не платили заробітну плату”, – зазначив депутат.

За ініціативи Юрія Корсунова було створено ініціативну групу з мешканців гуртожитку з метою контролю дій керівництва підприємства та захисту прав мешканців. Надалі депутат “Європейської Солідарності” планує організувати зустріч з керівництвом міста.