ПРАЦІВНИКИ ДБР ПОЧАЛИ ПРОСЛУХОВУВАТИ СПІВРОБІТНИКІВ ТЕЛЕКАНАЛУ “ПРЯМИЙ”

Державне бюро розслідувань продовжує тиск на опозиційні ЗМІ. Зокрема, працівники ДБР почали прослуховувати співробітників телеканалу “Прямий”.

Влада вже давно посягає на «Прямий» та всіма силами намагається позбавити ліцензії, накладаючи санкції не на проросійські канали, які продовжують «замилювати очі» й транслювати меседжі Кремля українським глядачам, а саме – на патріотичні. Раніше Нацрада оголосила телеканалу “Прямий” попередження через висловлювання в ефірі ведучого Сергія Пояркова на адресу президента Зеленського, цього разу за вказівкою Зеленського ДБР почало прослуховувати співробітників телеканалу:

ДБР – це просто інструмент для переслідування вільного слова і для встановлення авторитарного режиму. Це неприпустимо, і суспільство повинно про це говорити. Мовчати про це точно не можна”, – заявив народний депутат партії “Європейська Солідарність” Микола Княжицький.

Влада хоче вбити свободу слова в Україні, змусити замовкнути тих, хто говорить правду, приховуючи таким чином свої недолугі дії та хаос в країні.

Європейська Солідарність” також закликає не лишатися осторонь і долучитися до підтримки телеканалу “Прямий”.