Ірина Фріз: Питання Криму є прямим свідченням агресивних та волюнтаристських дій Росії

Влада має послідовно доносити партнерам пріоритетні для України питання і тримати тему окупованих територій на порядку денному.

На цьому наголосила народний депутат, голова Харківської територіальної організації “Європейська Солідарність” Ірина Фріз на особистій сторінці у Facebook:

Питання Криму не має зникати з міжнародного порядку денного, адже є прямим свідченням агресивних та волюнтаристських дій Росії. Влада зобов’язана щоденно фахово працювати над зміцненням міжнародної коаліції з протидії агресії Кремля”.

Нардеп зазначила, що тимчасовий повірений у справах США в Україні, помічник держсекретаря США Джордж Кент заявив, що США на “Кримській платформі” в серпні представлятиме член кабінету, на жаль, ім’я його досі невідоме.

Ірина Фріз наголосила на тому, українська влада має чітко доносити меседжі про пріоритетні питання, а не розмовляти з партнерами мовою ультиматумів та претензій.

На Банковій, здається, не розуміють, що ані в Сполучених Штатах, ані в Берліні та Парижі не дивилися серіал “Слуга народу”, тому не бачать реальних підстав для оцінки величності персоналії, що останні два роки руйнує зовнішньополітичні здобутки постреволюційної України”, – підкреслила представниця “Європейської Солідарності”.

Спроба замінити українців на карикатурну персону з місцевого серіальчику призвела до того, що наші партнери починають бачити в Україні не її народ, а саме цей карикатурний персонаж”, – акцентувала Ірина Фріз.

Народний депутат висловила свої сумніви щодо здатності Банкової втримати питання Криму в фокусі наших партнерів.

У нас немає часу чекати на зміну влади для того, аби повернути питання зовнішньої політики в професійне, фахове русло. Потрібна консолідація політичних сил задля збереження міжнародної коаліції навколо України, її посилення. Сьогодні вже стало зрозумілим, що чина влада не здатна захистити Україну від зовнішньої агресії та поновити її економічне зростання”, – резюмувала Ірина Фріз.