Депутати “Європейської Солідарності” спрямували частину обласної субвенції на реконструкцію Скверу Небесної Сотні

Ще навесні цього року “Європейська Солідарність” зверталася до Харківької міської та обласної рад з проханням розглянути питання щодо виділення коштів з місцевих бюджетів у розмірі 960 162,00 грн для завершення проєктно-кошторисної документації проєкту Реконструкції скверу Героїв Небесної Сотні у місті Харкові.

Депутати “Європейської Солідарності” в обласній раді спрямували частину обласної субвенції на цей об’єкт і питання увіковічення подвигу героїв буде нарешті зрушено з мертвої точки:

Вже сьому річницю ми маємо сквер Героїв Небесної Сотні в занедбаному стані. Зокрема, 5 років тому був проведений конкурс, за результатом рішення журі переміг ескіз ідеї пам’ятника “Журавлі” творчої групи під керівництвом Грєшнова Олександра. Відповідний проєкт пам’ятника був затверджений ще у 2018 році, але так і не був реалізований”, – зауважував депутат «Європейської Солідарності» Iгор Ісаєнко.

“Європейська Солідарність” на програмному рівні опікується цим питанням і всіляко намагається сприяти появі пам’ятника у місті Харкові. Розраховуємо, що до кінця року проєктно-кошторисну документацію буде завершено і з наступного можна буде розпочати подальші роботи по облаштуванню цього знакового місця.

Сквер Героїв Небесної Сотні в м. Харкові – символ вшанування пам’яті загиблих під час Революції Гідності, який ми маємо належним чином облаштувати в Харкові.