Олександр Дорошенко про важливі питання мешканців Московського району

22 липня депутат партії «Європейська Солідарність» Олександр Дорошенко провів зустріч з мешканцями Московського району декількох будинків по вулиці Світла, 7А та 7Б та проспекту Тракторобудівників, 130В та 134 Б:

Були дуже важливі питання, які турбують кожного – такі як тарифи на комунальні послуги. Але також людей хвилює питання будинку в якому кожен з нас живе”, – коментує Олександр Дорошенко.

Поряд з будинками є алея, яка простягається по всьому мікрорайону, й кожного дня місцеві прямують по ній на зупинку громадського транспорту, метро, а діти – в школу:

Буде потрібна допомога моїх колег з міської фракції “Європейської Солідарності”, щоб зрушити з місця питання ремонту алеї – там багато ям, та вже давно немає покриття; коли пройшов дощ, там не можливо пройти”, – зауважує депутат.

Також жителі будинків зверталися з проханням посприяти у розв’язанні питань оновлення дитячого майданчику, ремонту тротуарів та доріг, ремонту в під’їздах, заміни поштових скриньок. У деяких під’їздах мешканці неодноразово спрямовували заявки щодо ремонту, однак результату чекають по цей день, дехто власними силами зробили косметичний ремонт у своєму під’їзді, але цього замало.

В будинку по проспекту Тракторобудівників реставрацію покрівлі завершили тільки у двох під’їздах, жителі інших двох звернулися до депутата за допомогою у сприянні щодо продовження реставрації.

Роботи попереду чимало, спільними зусиллями будемо продовжувати працювати заради покращення життя своїх виборців.

#ЄднаймоСили