“Європейська Солідарність” переймається проблемами виборців

Нещодавно до депутата Харківської обласної ради від “Європейської Солідарності” Катерини Курашової звернулися мешканці міста Південного Харківського району з проханням посприяти у проведенні будівництва пішохідної доріжки по вулиці Слобожанській від переїзду до її закінчення.

Ця вулиця є однією із найважливіших транспортних артерій міста, яка сполучає місто Мерефа зі смт Буди та місто Південне. Кожного дня по Слобожанській курсує велика кількість автобусів та машин, що за відсутності пішохідної доріжки створює незручності мешканцям та наражає їх на небезпеку.

Крім цього, місцеві також поскаржилися на постійне підтоплення дворів і будинків після дощів та снігу. Після сильних опадів вода стоїть на дорозі та виникає проблема її перейти.

У червні Катериною Курашовою було відправлено відповідне депутатське звернення голові Південної міської ради з проханням вжити заходів щодо проведення будівництва пішохідної доріжки по вул. Слобожанській від переїзду до закінчення вулиці та здійснити відведення води за вказаною адресою.

Сьогодні, 20 липня, Південна міськрада повідомила, що дане звернення розглянуто з виїздом на місце. Було встановлено, що рух автотранспорту по вулиці Слобожанській досить інтенсивний, тому є необхідність будівництва пішохідної доріжки. Також на частині вулиці необхідно провести роботи по водовідведенню.

Міський голова повідомив, що для проведення цих робіт необхідно розробити проектно-кошторисну документацію, тому питання виділення коштів для виготовлення цього пакету документів буде розглянуте на черговій сесії Південної міської ради.

Депутати “Європейської Солідарності” будуть контролювати виконання запиту місцевих жителів Харківського району.