Україна вшановує пам’ять жертв війни

22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Саме цього дня 1941 року відбулося бомбардування Києва військами нацистської Німеччини. Тісне військово-економічне співробітництво між Німеччиною та СРСР, яке було до цього, припинилося, й почалася запекла німецько-радянська війна, яку радянсько-кремлівська пропаганда використовує, прирівнюючи цю війну до усієї Другої світової.

На території України відбувалися ключові битви в ході протистояння двох кривавих тоталітарних режимів, які принесли велику кількість жертв. За різними оцінками українців загинуло від 8 до 10 мільйонів людей. На цілковиті руїни перетворилося понад 700 міст та селищ міського типу, майже 30 тисяч сіл.

Припинення існування одного з режимів дало поштовх розвитку демократії, що нині є дорогоцінними надбаннями усього людства. На жаль, сьогодні вимушені боротися із зухвалими проявами агресії нащадків сталінського режиму, адже РФ фактично розпочала гібридну агресію проти вільного світу та демократії в цілому.

“Майже 8 років тому ворог під впливом руйнівних імперських амбіцій знову розпалив багаття війни на нашій землі. І знову герої, гідні слави своїх мужніх предків, зі зброєю в руках стали на захист своєї країни, щоб перемогти”, – наголосив лідер “Європейської Солідарності”, п’ятий президент України Петро Порошенко.

Згадаймо у цей день полеглих і загиблих захисників нашої держави усіх поколінь. Вічна і світла пам’ять…