Вітаємо з річницею безвізу! Флешмоб #ЗавдякиБезвізу

Чотири роки тому, з 11 червня 2017 року, офіційно набрати чинності безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом. Українці з біометричними паспортами отримали можливість вільно подорожувати до країн ЄС, а також до Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії.

Ця знакова подія стала історією успіху України та найважливішим кроком на шляху повернення до об’єднаної європейської родини.

Багато хто як в Україні, так і за її межами не вірили, а подекуди і чинили спротив безвізу. Нам заявляли, що це неможливо, що нас “там” ніхто не чекає, але ми об’єднали зусилля та рішучими і наполегливими зусиллями зробили з неможливого можливе. Довели нашу відданість справі та здатність реалізовувати далекоглядні стратегічні проєкти на користь України”, – наголосив лідер Європейської Солідарності, п’ятий президент України Петро Порошенко.

Ми віримо, що майбутнє України – в Євросоюзі, і команда “Європейська Солідарність” зробить для цього все можливе.

“Європейська Солідарність – Харківщина” оголошує челендж. Діліться власними історіями та фото в соціальних мережах з хештегом #ЗавдякиБезвізу про те, як безвіз вплинув на ваше життя.

Україна – це Європа!