Підсумки V сесії Харківської обласної ради (ВІДЕО)

Голова фракції Європейської Солідарності в Харківській обласній раді Скорик Олександр підбив підсумки чергової V сесії VIII скликання облради

Сесія була достатньо напруженою. Оголошувалося декілька перерв для роботи комісій. Було декілька відверто скандальних питань”, – сказав Олександр Скорик.

Європейська Солідарність – Харківщина звернулася до присутніх із заявою з приводу декількох важливих питань, які, на жаль,не отримали політичної підтримки та не були винесені в зал для обговорення- створення ТСК по вагнерівцям, оплата праці медиків, субвенції тощо: http://surl.li/wkwa.

Обурлива ситуація, внаслідок якої Барвінківська міська рада відмовила в перейменуванні вулиці Московської на честь одного з полеглих героїв АТО: http://surl.li/wkwa.

Невеликий лікбез прихильникам тези “Давайте не займатися політикою”: http://surl.li/wkwk.

Депутати “Європейської Солідарності” під час сесії Харківської обласної ради VIII скликання підтримали голосування про передачу майна ФК “Металіст”: http://surl.li/wkwh.

“Слуги” вчерговий раз продемонстрували свою некомпетентність: http://surl.li/wkwd.

Ситуація масвої ліквідації загальноосвітніх середніх закладів на Харківщині: http://surl.li/wkwc.

Ситуація, що склалася з об’єднанням чотирьох вишів на Харківщині в один Державний біотехнічний університет: http://surl.li/wkwb.